לעתים מסוימות אנשים נקלעים לבעיות כספיות ומחפשים פתרונות בצורה של אשראי חיצוני. קיימות מספר אופציות עיקריות, כגון הלוואות מהבנק, הלוואות מחברות ביטוח המציעות אשראי פרטי, גופים חוץ בנקאיים קטנים יותר וגם הלוואות מחברות אשראי.

למה הלוואות מחברות האשראי ולא הלוואות מהבנקים?

אנשים שמגיעים כיום לבנק במטרה לקבל הלוואה, יגלו במרבית המקרים שתנאי נטילת האשראי בבנקים הוקשחו במידה רבה. זאת בגלל רגולציה הדוקה יותר של בנק ישראל שמעוניין להקטין את סיכון הבנקים המסחריים ולהגדיל את הונם העצמי. כתוצאה מכך, כמות האשראי שיכולים הבנקים לתת הצטמצמה והתנאים לקבלת הלוואה הפכו להיות נוקשים יותר.

אדם מחשב ריבית של הלוואה מחברת אשראי

הלוואות מחברות האשראי

אופציית הלוואות חוץ בנקאיות מחברות האשראי אטרקטיבית למדי קודם כל בגלל יתרון הגודל שלהן. בגלל שחברות האשראי הן קונצרנים בינלאומיים גדולים, יש להם יותר מרווח תמרון בהצעת ריבית נמוכה יותר ותנאים משתלמים יותר ללקוחות.

יותר מכך, הלוואה מחברת אשראי לרוב פשוטה למדי ומתבצעת לפעמים דרך הטלפון או האינטרנט. מכיוון שרוב אזרחי ישראל מחזיקים בכרטיסי אשראי, אין להם צורך לחפש יותר מידי אלא פשוט לבדוק את האפשרויות הקיימות.

עם זאת, יש לציין, כי כמו בכל שוק, קיימות חברות שמציעות הצעות משתלמות יותר מן האחרות. לצורך איתור ההצעה האטרקטיבית ביותר, מומלץ להתייעץ עם מומחים בתחום.

אנו באתר ההלוואות ביקשת קיבלת עומדים כאן לשירותך ונשמח לספק לך מידע נוסף על הלוואות מחברות אשראי. השאר את פרטיך האישיים בעמוד זה ונחזור אליך בהקדם האפשרי.

נגישות