אנשים רבים פונים היום לאופציה של גיוס הלוואה חיצונית לצורך מימון רכישות גדולות וחשובות, חופשות בחו״ל, השקעות עסקיות ועוד. הריבית הנמוכה ששוררת כיום בישראל יחד בשילוב עם התחרות הגבוהה יותר בין החברות הפיננסיות, פותחים בפני הלווים אפיקים חדשים ולקבלת אשראי זול.

יחד עם היתרונות שנובעים מהסיטואציה שנוצרה, קיימים גם סיכונים חדשים עבור אנשים שמתקשים לשמור על תקציב מאוזן. לווים מסוג זה יכולים למצוא את עצמם בקלות מול גירעון גדול וללא יכולת להחזיר את חובותיהם.

אישה בפגישה עם יועץ לאיחוד הלוואות

מדוע איחוד הלוואות הוא כדאי עבורך?

תהליך איחוד הלוואות יכול למנוע ולעזור ביציאה ממצבים פיננסיים בעייתיים וזאת בנוסף להחלטה ברורה לנהל תקציב אחראי יותר בעתיד. כך, יכולים לווים רבים להגיע להסדר מול הבנקים על ידי פריסת תשלומים ארוכה יותר, לפרוע הלוואות עם ריבית גבוהה ולהחליפן באופציות משתלמות יותר, לאתר מסלולים ללא ריבית בקרנות פילנתרופיות ועוד.

מעבר לפעולות הללו שבהחלט יכולות להוזיל את עלויות האשראי מידי חודש, עצם האיחוד עצמו להלוואה בודדת, מייתר את הצורך על מעקב מסובך ומקל על הלווה בהמשך הדרך.

מטרתנו העיקרית היא לבחון את הצרכים הספציפיים של הלווים הפוטנציאליים ולאחר מכן להציע להם בחירה מבין אופציות האשראי האטרקטיביות ביותר שקיימות בשוק. מכיוון שמבקשי ההלוואה אינם מודעים תמיד לאפיקים שזמינים עבורם, פנייה ליועצים שלנו יכולה להביא לחיסכון משמעותי בטווח הארוך.

צריך לציין, כי גם לאחר ההחלטה הסופית בהלוואה המבוקשת, היועצים שלנו יכולים לסייע לך בתהליך הגשת הבקשה ומשא ומתן מול הגופים המלווים. פנייה מקצועית ונכונה בעת בקשת אשראי יכולה ללא ספק להגדיל את הסיכויים שלך לקבל תשובה חיובית.

במידה ואתה מעוניין לעשות איחוד הלוואות או לקחת הלוואה חדשה לכל מטרה, היועצים של ביקשת קיבלת יכולים לסייע לך ללא שום עלות או התחייבות. אנא השאר את הפרטים האישיים שלך באתר ויועץ יחזור אליך בהקדם האפשרי.

נגישות