לקוח מוגבל בבנק הוא לקוח שבפרק זמן של שנה לא כובדו בחשבון הבנק שלו עשרה שיקים. לפי הוראות בנק ישראל, יהפוך חשבון הבנק שלו אוטומטית למוגבל. משמעות הדבר היא חוסר יכולת להגדלת מסגרת האשראי בחשבון, לקבל הלוואה ועוד מגבלות נוספות שמקשות מאד על ההתנהלות היומיומית.

במצבים כאלו, כשנדרש כסף שיסייע לצאת מהקושי הכלכלי אליו נקלעו המוגבלים, הדרך היחידה העומדת בפניהם היא הלוואה חוץ בנקאית למוגבלים.

כסף שהתקבל מהלוואה קטנה למוגבלים

הלוואות קטנות למוגבלים- איך זה עובד

כיום, בניגוד לעבר, קיימים במשק גופים פיננסיים חוץ בנקאיים, אמינים, יעילים ומנוסים. גופים אלו מסייעים גם באיתור מקורות שיסייעו לבעלי חשבון מוגבל, באמצעות הלוואות קטנות למוגבלים.

בעוד שהבנק לא מאשר דבר, גופים אלו מספקים מענה מהיר ויעיל ובתנאים נוחים, כמובן שעם הבטחונות המתאימים, כגון נכס, ערבים וכדומה, אולם לפחות עומדת בפני המוגבלים האפשרות לגייס את הסכום הכספי הנדרש להם.

גופים חוץ בנקאיים כמו 'ביקשת קיבלת', פועלים מול מיטב המקורות המימוניים בארץ ומאתרים הלוואות קטנות למוגבלים בזמן שיא ובתנאים האופטימליים ביותר.

זקוקים להלוואה קטנה ובאופן מיידי? השאירו את פרטיכם בטופס המקוון המצוי באתר ונציגי ביקשת קיבלת ישמחו לסייע לכם במציאת הלוואות קטנות למוגבלים, בהליך מהיר ונוח.

נגישות