לימודים גבוהים עולים לא מעט כסף, במיוחד אם מדובר על סטודנטים ישראלים שמעוניינים לצאת ללמוד בארה"ב. העלויות של שנה אקדמית אחת הן גבוהות הרבה יותר מהממוצע בישראל ויש להוסיף לזה גם הוצאות דיור, נסיעות, אוכל וקשיי הסתגלות למדינה חדשה.

הלוואות לסטודנטים בארה"ב

כיום הסטודנטים נחשבים לאחת האוכלוסיות האטרקטיביות ביותר לבנקים. זאת מכיוון שהם אנשים צעירים ומשכילים שנמצאים רק בתחילת הקריירה ופוטנציאל ההכנסות שלהם גבוה. לפיכך, הבנקים מציעים הלוואות לסטודנטים בארצות הברית בתנאים אטרקטיביים למדי ביחס ללקוחות אחרים.

ניתן לקבל אשראי של עד 100 אלף ₪ למימון הלימודים האקדמיים בארה"ב, כאשר חלק מהתקופה יכולה להיות עם תשלום ריבית בלבד (גרייס). פריסת התשלומים יכולה להיעשות עד לתקופה של חמש שנים והריבית הינה משתלמת למדי יחסית לאופציות אחרות. הלוואה זו אינה מספיקה אמנם לתשלום עבור כל שנות הלימודים, אך יכולה לעזור לסטודנטים לעמוד על הרגליים בתחילת דרכם.

סטדונטים מקבלים ייעוץ לגבי הלוואות לסטודנים בארצות הברית

הלוואות חוץ בנקאיות לסטודנטים בארצות הברית

הסכומים שמעניקים גופים חוץ בנקאיים יהיו קטנים יותר, זאת מכיוון שאוכלוסיית הסטודנטים פחות אטרקטיבית לגופים שאינם בנקים. בנוסף לכך, הסיכון הוא גבוה יותר לכן גם הריבית של הלוואות סטודנטיאליות אלה תהיה יקרה יותר ללווים.

במידה ואתה מעוניין לקבל מידע נוסף בנוגע לאפשרויות שיש לך לקבל הלוואות לסטודנטים בארה"ב, אנו באתר ההלוואות ביקשת קיבלת נשמח לענות על שאלות נוספות בנושא. השאר את פרטי ההתקשרות עמך באתר והנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך בהקדם האפשרי.

נגישות