הבית שלנו היה זקוק לשיפוץ מאסיבי. לצערנו הבנק שלנו לא הסכים להעניק לנו הלוואה. לא ויתרנו על השיפוץ ופנינו לאתר. הם סייעו לנו באדיבות מהרגע הראשון ועד סיום התהליך. בעזרת פריסת תשלומים נוחה במיוחד, הצלחנו להשלים את השיפוץ המבוקש ואנחנו מודים להם על כך מכל הלב!

שרה ועודד ברנע, עפולה

נקלעתי לחובות לא מעטים וקשיים כלכליים רבים. רציתי לאחד את כלל החובות לחוב אחד גדול ולכן ביקשתי הלוואה בנקאית. מכיוון שהבנק סירב, פניתי לגופים חוץ בנקאיים בתקווה ששם אמצא את מבוקשי. ביקשת קיבלת  הפנו אותי לחברה בה ענו לי על המון שאלות שהטרידו אותי, בצורה אדיבה וסבלנית ואף אישרו את בקשתי להלוואה. אני ממליץ עליהם בחום רב.

נחום שילוח, יבנה

כבר זמן רב שהמינוס שלי בחשבון הבנק העמיק. רציתי לסגור אותו בעזרת הלוואה מהבנק עצמו, אך הם לא היו מוכנים להעניק לי אותה. חברה סיפרה לי על הפורטל ועל הניסיון המעולה שלה איתם. פניתי אליהם ולאחר זמן קצר כבר קיבלתי מהם את ההלוואה המבוקשת. התהליך המוצלח לווה ע"י נציגי החברה האדיבים ועורך דין מנוסה. תודה רבה!

חלי ארגמן, נתניה

כשהבן הקטן שלנו התארס, החלטנו לקחת הלוואה ולהשקיע את מיטב כספנו בחתונה. לא רצינו לבקש הלוואה מהבנק ולכן פנינו לביקשת קיבלת – שכבר סייעו לנו בחתונה של הבת הגדולה. אף שכבר עשינו סקר שוק בעבר בין הגופים החוץ בנקאיים, החלטנו לעשות זאת שוב. הופתענו לגלות שכמו אז, גם היום קשת מעניקים את המסלול הטוב ביותר. מאוד ממליצים.

מוטי ודבורה, צור יצחק

נגישות