זה לא סוד כי יוקר המחיה בישראל מביא אנשים רבים להוציא יותר כסף ממה שהם מכניסים וכתוצאה מכך גורם להם להיקלע לבעיות כספיות מתמשכות. בקרב משפחות גדולות וברוכות ילדים, המצב הוא קשה עוד יותר ולעיתים מתבטא במחסור של מוצרים ושירותים בסיסיים, כגון תזונה, בריאות וחינוך. משפחות אלו יכולות לפנות כיום למגוון גופים לצורך קבלת סיוע כספי.

מחשבון ונייר לחישוב הוצאות של משפחה שזקוקה להלוואה

הלוואות למשפחות במצוקה כספית

בישראל קיימות עמותות וקרנות פילנתרופיות שונות, שמטרתן לעזור למשפחות קשות יום. במסגרת הסיוע שהן מעניקות ניתן לקבל הלוואות למשפחות ברוכות ילדים, יעוץ על ידי עורכי דין, רואי חשבון ומומחים לתעסוקה וגם להירשם לסדנאות על ניהול תקציב ביתי. הגופים הפילנתרופיים הם ללא כוונת רווח ולכן כל ההלוואות מוענקות בתנאים משתלמים במיוחד, בריביות נמוכות ולתקופות ארוכות למדי. בעת בקשת הלוואה, יש לוודא כי אתם עונים על הקריטריונים ומגישים את המסמכים המעידים על מצבכם הכלכלי.

חשוב לציין, כי הסיוע אינו מתמקד רק בעזרה המיידית למשפחות, אלא מיועד גם לטווח ארוך. המטרה היא לתת כלים ללווים שיעזרו להם ללמוד לאזן את ההכנסות וההוצאות שלהם, להעמיד אותם על הרגליים מבחינה תעסוקתית ולתת להם אפשרויות לפיתוח מקצועי ועסקי.

אנו באתר ההלוואות ביקשת קיבלת עובדים עם מגוון גופים המעניקים הלוואות למשפחות. במידה ואתה רוצה לקבל מידע על הלוואה המתאימה לך, פנה אלינו כבר היום. השאר את פרטי ההתקשרות עמך ואנו נדאג שהנציגים הטלפוניים שלנו יצרו אתך קשר בהקדם האפשרי.

נגישות