ישראל היא מדינה קטנה ולכן תלויה במידה רבה ביבוא של חומרי גלם ומוצרים שאינם מיוצרים בארץ או שמא עלות היצור שלהם גבוהה באופן משמעותי. חברות תעשיות רבות אף מייבאות חומרים שמאפשרים להם לפתח את היצור שלהם, להגדיל מכירות, להעסיק עובדים ולתרום לכלכלת המדינה.

יחד עם זאת, יבוא מוצרים דורש גם הוצאות כספיות גדולות לצורך רכישת הכמויות המסחריות הנדרשות, טיפול בבירוקרטיה ועלויות המשלוח הגבוהות.

אנשי עסקים לוחצים ידיים לאחר פגישה בנושא הלוואות ליבואנים

הלוואות ליבואנים

לקוחות שמתעסקים ביבוא, יכולים לפנות לבנקים ולקבל אשראי במסגרת החשבונות העסקיים שלהם. בדרך כלל ישנה אפשרות לקבל הלוואה עד לסכום של כמה מיליוני שקלים (עם אופציה לגרייס) וריבית אטרקטיבית למדי. עם זאת, יש לזכור כי הלווה יידרש להציג ביטחונות משמעותיים כנגד ההלוואה.

אופציה אחרת היא להגיש בקשה לאחת הקרנות הממשלתיות שתומכות ביבואנים. כאמור, בגלל החשיבות לכלכלת המדינה, ישנה תמיכה ממשלתית שמאפשרת קבלת ערבויות והלוואות בתנאים משתלמים יותר מהבנקים.

אנו באתר ההלוואות ביקשת קיבלת עובדים עם מגוון גופים ממשלתיים ופרטיים שעוסקים במתן הלוואות ליבואנים. אם אתה רוצה לחסוך זמן וכסף, פנה אלינו כבר היום. השאר את הפרטים שלך באתר והנציגים שלנו יחזרו אליך בהקדם האפשרי.