פיתוח עסק עצמאי הוא נושא מורכב וקשה. כשמדובר בנשים עצמאיות הוא קשה עוד יותר בשל סטיגמות שעדיין קימות בהקשר של נשים יזמיות, הקושי בשילוב עסק עם גידול ילדים וניהול משק הבית וסיבות נוספות.

כדי לסייע למגזר הנשי להגשים את חלומן ולהקים עסק עצמאי קיימים מסלולי הלוואות לעסקים לנשים.

הלוואות לנשים יזמיות

בין אם מדובר במספרה, בחנות פרחים או במיזם הייטק, ברגע שאשה מתחילה להריץ אותו לכיוון של עסק עצמאי היא מוגדרת כאשה יזמית.

כדי לעודד יציאת נשים לשוק העבודה בכלל ועצמאי בפרט, הוקמו בעשורים האחרונים מגון מסלולי הלוואות לעסקים נשים, עם תכניות מימון ייחודיות המציעות להן תנאים נוחים ואטרקטיביים כדי לסייע להן להגשים את חלומן:

  • קרנות מימון לנשים חד הוריות- פונה אל פלח באוכלוסיה שמתקשה מאד לגדל לבד ילדים ולפרנס אותם. הקרנות מתחשבות במצבן המיוחד ומציעות הלוואות בערבות המדינה, שערבה לכשבעים וחמישה אחוזים מסכום ההלוואה.
  • הלוואות חוץ בנקאיות לנשים- מדובר על גופים פיננסיים חוץ בנקאיים שמסייעים לאתר את ההלוואות המתאימות ביותר לאוכלוסיה זו, תוך התחשבות ביכולת ההחזר שלהן ועל בסיס התחזית העסקית שהן מציגות.
  • הלוואות דרך חברות הביטוח וחברות אשראי- סוג נוסף של הלוואה שמאפשרת קבלת מימון על סמך קרנות בחברת הביטוח או מסגרת האשראי שיש לנשים.

 

שתי נשים בפגישה הנוגעת לקבלת הלוואה לעסקים

 

נשים יזמיות, אין כל סיבה לנטוש את החלום. קיימים היום מסלולים רבים של הלוואות לעסקים לנשים, עם תוכניות ייחודיות והחזרים המותאמים לכן.

לקבלת פרטים נוספים על כל האפשרויות העומדות בפניכן, כולל סיוע באיתור ההלוואה המתאימה ביותר, מלאו את פרטיכן בטופס שבפורטל ונציגי ביקשת קיבלת יפרשו בפניכן את כל המסלולים הטובים ביותר.